Fantazja

fantazja_logo

Zmysłowa Azja. Posmakuj, poczuj, poznaj! – Festiwal Kultur Azji Wschodniej już w lutym!
19 i 20 lutego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na warszawskiej Pradze Południe odbędzie się Festiwal FANtAZJA. Dla wszystkich mieszkańców stolicy będzie to wyjątkowa okazja do poznania kultur Azji Wschodniej każdym zmysłem.
W ramach festiwalu warszawiacy będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach, lekcjach orientalnych języków, pokazach sztuk walki i tańców, konkursach i degustacjach. Uczestnicy poznają sekret zielonej herbaty, dowiedzą się, jak zakładać kimono, nauczą się przedstawiać po chiński, obejrzą spektakularny pokaz kung-fu i spróbują prawdziwych nudli z woka i sushi.
Festiwal FANtAZJA to zmysłowe odkrywanie Orientu, a także sposobność do nawiązania międzynarodowych znajomości, poznania osób o podobnych zainteresowaniach i przełamania stereotypów dotyczących tego regionu świata.
W związku z coraz częstszymi interakcjami gospodarczymi i kulturowymi pomiędzy Polską a krajami Azji Wschodniej, chcemy przybliżyć warszawiakom odległą kulturę tego regionu. Festiwal jest sposobem na uczynienie kultury Dalekiego Wschodu bardziej zrozumiałą i przystępną dla Europejczyka.
Jednym z atrakcji festiwalu będzie występ Warszawskiej Grupy Gamelanowej, która zaprezentuje tradycyjną muzykę i tańce indonezyjskie. Jest to jedyny tego typu zespół w Polsce.
Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. Zapraszamy także nasz fanpage na facebooku. Znajdziecie tam również informacje o konkursach z cennymi nagrodami. Do wygrania m.in. rabaty na kursy językowe i książki.

Festiwal odbędzie się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej

fantazja